ALPHA TECHNOLOGIES - O NAS

FIRMA

ico

Założona w 1997 roku w Nowym Jorku, Alpha Technologies Inc. jest dziś wiodącą firmą dostarczającą usługi IT na rynku amerykańskim. Nasza siedziba we Wrocławiu została założona w 2014 roku i od tego czasu sukcesywnie budujemy naszą markę na rynku polskim.

ZESPÓŁ

ico

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje i pogłębiali swoją wiedzę w rożnych środowiskach. Są to tak Inżynierowie Sieci i Oprogramowania, jak i Projektanci UX/UI, Analitycy Marketingowi i Pracownicy działu Sprzedaży.

CEL

ico

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości, współtworzenie sukcesu naszych Klientów i stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Cel ten realizujemy poprzez zaufaną współpracę, w pełni satysfakcjonujące relacje biznesowe i wysoką jakość dostarczanych produktów.

ROZWIĄZANIA

ico

Nasz kompleksowy zakres usług oraz wysoka jakość ich świadczenia stale poszerzają grono zadowolonych klientów. Profesjonalnie zajmiemy się Państwa projektem od początkowej fazy planowania, rozwój do jego sprzedaży i marketingu internetowego.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wierzymy w indywidualne podejście do każdego klienta, tzw. "Human Touch" w branży informatycznej, dzielenie wspólnych wartości umiejętności zatrudnianych przez nas pracowników.

Wspólnie wyznaczamy cele biznesowe i wysokie standardy by umożliwić sprawne funkcjonowanie biznesu i wzrost wydajności naszych Klientów.

ELASTYCZNOŚĆ I PRODUKTYWNOŚĆ

W zależności od projektu, Państwa pracownicy mogą potrzebować dodatkowej ekspertyzy wykorzystywanych przez Państwa technologii i platform.

RENTOWNOŚĆ

Nasz personel zadba o dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb, odpowiednio określi plan działania i środki ku temu potrzebne. W rezultacie zyskają Państwo większą elastyczność i produktywność.

NASZE WARTOŚCI

Alpha posiada udokumentowana historie owocnej współpracy z wieloma klientami. Cenimy sobie indywidualizm, sprawdzoną wiedzę techniczną i procesową, jak również współpracę na wielu płaszczyznach.

Nasza firma charakteryzuje się wysoka jakością dostarczanych usług przynoszących nieopisane korzyści współpracującym z nami Klientom, którzy często do nas wracają.

INDYWIDUALNE
ROZWIĄZANIA

Dostosowujemy nasze efektywne rozwiązania indywidualnie do każdego klienta.

BIEGŁOŚĆ
W ZRÓŻNICOWANYCH
PROCESACH

Dostosowujemy nasze efektywne rozwiązania indywidualnie do każdego klienta.

KRÓTKI CZAS
REALIZACJI

Alpha niezwłocznie reaguje na zadania klientów.

OPŁACALNOŚĆ

Alpha wykorzystuje różnice stref czasowych, aby zapewnić szybkie, niezawodne i opłacalne rozwiązania.